Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

ad skawina24 1000x200

Przeczytano: 755 | Kategoria: Kultura

Data dodania: Wtorek, 23 paź 2018, 18:07

Old Spice Girls w Skawinie

Old Spice Girls w Skawinie

Ta powszechnie znana prawda znalazła swoje potwierdzenie podczas piątkowego spektaklu Old Spice Girls, czyli Emilii Krakowskiej, Lidii Stanisławskiej i Barbary Wrzesińskiej.

Babski Kabaret udowodnił, że dobry humor nie zna żadnych barier: ani wiekowych, ani społecznych, ani obyczajowych. Znakomite Aktorki, a z nimi cała publiczność, śmiały się zarówno z naszych przywar i uprzedzeń, stereotypów, obyczajowości, a nawet polityki. Nie zabrakło także pudelkowych ploteczek, serialowego galimatiasu i ogromnego dystansu do siebie samych. A że polska służba zdrowia jest komedią samą w sobie... to doprawdy niczyja wina. Lekarstwo na nią znajdziemy zawsze w Agencji AA "Złota Rybka", która spełni każde życzenie...

Profesjonalizm, przygotowanie, szacunek dla publiczności – to cechy prawdziwych Artystek. Bez względu na wszystko "show must go on"! I tak też się dzieje. Prawie dwugodzinny program, wypełniony skeczami, piosenkami i wielokrotnymi zmianami kostiumów zakończyło osobiste spotkanie z publicznością, spragnioną autografów i zdjęć, a także bezpośredniego kontaktu z wybitnymi Aktorkami.

Bo życie kabaretem jest i tak je trzeba brać!

Dziękujemy za wspólnie spędzony wieczór.

Joanna Kurpiel, źródło: CKiS, fot. Jarosław Karasiński

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze

perprocure 02-2