Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

ad skawina24 1000x200

Przeczytano: 902 | Kategoria: Kultura

Data dodania: Środa, 19 wrz 2018, 20:41

Książka o superbohaterkach już do kupienia

Książka o superbohaterkach już do kupienia

"Gdyby wszyscy byli nimi, świat byłby o wiele prostszy i przyjazny". Magdalena, Katarzyna, Barbara, Honorata, Aleksandra czy Dominika. Na pozór nic nie znaczące popularne imiona, a jednak to "superbohaterki".

W dzisiejszym świecie każdy nie pogrążający się człowiek jest takim superbohaterem, lecz one mają w sobie coś, co czyni je jeszcze bardziej super - determinację, by na przekór wszystkiemu realizować się, dyktować warunki w tej grze zwanej ŻYCIE. Choć los (Bóg, fatum, karma, zwał jak zwał) nie obszedł się z nimi najłaskawiej, podniosły się. Śmiało spojrzały mu w twarz i hardo odpowiedziały. Własnym sukcesem!

- Nie byłem w takiej sytuacji. Pewnie poddałbym się, dlatego tym bardziej chylę czoła dla tej walki o własne JA. Polecam wszystkim, nie tylko tym, którzy doznali takiego losu - mówi Piotr Oczkowski, poeta.

Jedną z takich superbohaterek jest z całą pewnością Magdalena Sipowicz – nauczycielka, tłumaczka języka migowego mieszkająca w Skawinie. Osoba wyjątkowa, choć sama siebie nie lubi w ten sposób postrzegać. Dziś nie chce wracać do strasznego wypadku pociągów pod Szczekocinami, w którym straciła nogę i w jakimś sensie dawne życie, ponieważ woli skupiać się na przyszłości. Ją może kreować w przeciwieństwie do przeszłości.

Jeśli pragniecie poznać Jej historię, a także innych, bardziej lub mniej znanych, kobiet, sięgnijcie po publikację "Nasze prywatne Bohaterki. Jesteś jedną z nich..." A. Kuchnia-Wołosiewicz i M. Jurkowskiej. Książkę można już nabyć na stronie wydawnictwa Ridero w wersji drukowanej lub jako e-booka.

https://ridero.eu/pl/books/nasze_prywatne_bohaterki_jestes_jedna_z_nich/

 

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (1)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Autor: anna | Dodane: Środa, 26 wrz 2018, 02:35

Kochana Madziu, jestes cudowna osoba. Nie znam Cie osobiscie, ale podziwiam Ciebie i inne bohaterki z calego serca. Cudna ksiazka. Dziekuje!

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze

perprocure 02-2