Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 769 | Kategoria: Kultura

Data dodania: Środa, 19 lut 2020, 16:15

Książka... na telefon

Książka... na telefon

Od 24 lutego ci, którzy nie mogą przyjść do biblioteki, otrzymają zamówioną książkę z dostawą do domu! To efekt współpracy Miejskiej Biblioteki Publicznej ze strażą miejską.

W każdy poniedziałek (pomiędzy 11.00 a 14.00) oraz w każdy piątek (pomiędzy 15.00 a 18.00) Patrol Literacki dowiezie do domów zamówione książki. Oferta skierowana jest do seniorów oraz osób trwale niepełnosprawnych, zamieszkałych na terenie miasta Skawiny.

Wystarczy telefonicznie zamówić pożądaną lekturę i być w domu, oczekując na jej przybycie.

MBP zaprasza do korzystania z oferty - tel. 12 276-25-71.

Źródło: MBP

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (7)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Autor: antyPiecowy | Dodane: Poniedziałek, 24 lut 2020, 20:06

Oj piecowy, piecowy.... Tak chlapiesz bez zastanowienia... Etatów i owszem przybywa ale tylko w WOP.

Autor: Piecowy | Dodane: Poniedziałek, 24 lut 2020, 05:52

Najwyzsza kasa na walke ze smogiem , to beda nowe etaty w straży miejskiej . Znajda sie wolni strzelcy zeby ksiazki wozic i piece sprawdzac . I skapnie dla alarmow smogowych

Autor: antyPiecowy | Dodane: Poniedziałek, 24 lut 2020, 01:39

Piecowy chyba za długo w kotłowni siedział i oczadział.... polecam przeczytać to: https://www.gminaskawina.pl/index.php?option=16&action=news_show&news_id=19381&menu_id=0

Autor: Piecowy | Dodane: , 23 lut 2020, 08:19

Piece weglowe powymienine teraz trzeba znalesc prace mundurowym za nasze pieniadze

Autor: zainteresowany | Dodane: Piątek, 21 lut 2020, 15:21

Mogą też robić zakupy i wyprowadzać psy...

Autor: Kot | Dodane: Czwartek, 20 lut 2020, 09:33

Paranoja...może nich jeszcze z zakupami przyjeżdżają.

Autor: WWW | Dodane: Czwartek, 20 lut 2020, 01:21

Uwaga, od 24-tego lutego straż miejska nie będzie pilnować porządku w mieście, tylko pilnować terminowości zwrotów książek. Inicjatywa jak najbardziej na plus lecz wykonanie kompletnie obnaża instytucje straży miejskiej w Skawinie