Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

ban domy 19 kopia

Przeczytano: 410 | Kategoria: Kultura

Data dodania: Wtorek, 1 maj 2018, 19:55

Gminny konkurs "Mam talent" po raz drugi

Gminny konkurs

We czwartek, 19 kwietnia, już po raz drugi w Przedszkolu Samorządowym nr 5 w Skawinie, odbył się gminny konkurs „Mam talent”, którego głównym celem było odkrywanie talentów oraz promowanie alternatywnych form spędzania czasu wolnego przez dzieci.

Zabawę rozpoczął występ przedstawicieli koła tanecznego „Roztańczone Smyki”, działającego w przedszkolu. Dzieci w ramach realizowanej Innowacji Pedagogicznej pt. „Taneczna podróż po Polsce – od Wawelu do Helu”, zatańczyły taniec „Maryneczka”, pochodzący z regionu Wielkopolski. Do konkursu zgłosiły się przedszkolaki z 6 przedszkoli z terenu gminy. Uczestnicy zaprezentowali swoje talenty w kategoriach: śpiew, taniec, skecz, pokaz karate, recytacja wierszy, gra na skrzypcach, gra na keyboardzie, gra na bum-bum rurkach połączona z układem choreograficznym.

- Wszyscy biorący udział w konkursie, wykazali się niezwykłymi umiejętnościami. Każdy otrzymał nagrodę oraz dyplom z wyróżnieniem. Na zakończenie jury wręczyło okolicznościowe puchary dzieciom, których występ zasłużył na szczególne uznanie - podsumowuje Bożena Rapacz-Margielewska, dyrektor przedszkola.

Źródło: Przedszkole nr 5

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

reklama2

Polub Nas!Najpopularniejsze

perprocure 02-2

RSS Gazeta.pl