Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

ban domy 19 kopia

Przeczytano: 412 | Kategoria: Kultura

Data dodania: , 11 lut 2018, 15:53

Eliminacje gminnego 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

Eliminacje gminnego 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

Centrum Kultury i Sportu w Skawinie zaprasza do udziału w gminnych eliminacjach 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego pod patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Eliminacje odbędą się w czwartek 22 marca 2018 roku, a rozpoczniemy je o godzinie 9:00 w sali teatralnej Pałacyku „Sokół”.

Konkurs, organizowany przez Towarzystwo Kultury Teatralnej jest wydarzeniem otwartym dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz dorosłych. Uczniowie szkół podstawowych wraz z klasami gimnazjalnymi mogą uczestniczyć w konkursie tylko do etapu powiatowego włącznie. Pozostali biorą udział także w wyższych etapach rywalizacji.

Konkurs prowadzony będzie w formie czterech odrębnych turniejów: recytatorskiego, "wywiedzione ze słowa", teatru jednego aktora, poezji śpiewanej.

Prosimy o zapoznanie się z załączonym poniżej regulaminem oraz o dostarczenie kart zgłoszeń w nieprzekraczalnym terminie do 26 marca (piatek): osobiście do Działu Realizacji Projektów Kultury w Pałacyku “Sokół”, faxem pod nr 12 276 26 01 lub drogą elektroniczną na adres: sokol@ckis.pl.

Regulamin TUTAJ

Źródło: CKiS

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

250x250

reklama2

Polub Nas!

reklamazksNajpopularniejsze

perprocure 02-2

RSS Gazeta.pl