Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 1051 | Kategoria: Kultura

Data dodania: Środa, 28 lis 2018, 16:18

Duży sukces uczniów skawińskiej szkoły muzycznej

Duży sukces uczniów skawińskiej szkoły muzycznej

14 listopada odbyło się jedno z najważniejszych wydarzeń organizowanych przez Centrum Edukacji Artystycznej dla uczniów szkół muzycznych, na której badany jest poziom nauczania wszystkich szkół artystycznych. Przesłuchania dla uczniów Szkoły Muzycznej I stopnia w Skawinie zakończyły się ogromnym sukcesem.

Przesłuchania organizowane przez Centrum Edukacji Artystycznej dla uczniów szkół muzycznych, na której badany jest poziom nauczania wszystkich szkół artystycznych podległych pod Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego odbyły się w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. Grażyny Bacewicz w Limanowej.

Na przesłuchaniach CEA ze specjalności gitara, najlepiej spośród 115 młodych artystów oddelegowanych z 57 szkół (szkoły zawsze delegują najlepszych swoich uczniów), zdobywając komplet 25 punktów, wypadł uczeń z klasy profesora Wojciecha Wojtucha, Igor Zygmunt. Jest to kolejny świetny wynik konkursowy Igora. Ostatnim występem na konkursie gitarowym (8 - 10 czerwca 2018 r. w Witowicach) zdobył I miejsce, a na kolejnej imprezie, IV Ogólnopolskim Konkursie Gitarowym w Karpaczu w dniu 6 sierpnia b.r. zdobył nagrodę Grand Prix oraz pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej. Swoje sukcesy zawdzięcza rzetelną, regularną pracą oraz ogromną pasją do muzyki i gitary. Jest uczniem szczególnie utalentowanym, muzykalnym, umiejącym poradzić sobie z presją publiczności.

Kolejny świetny występ należy do drugiej delegowanej ze szkoły gitarzystki, Izabeli Maciaszczyk z klasy profesora Łukasz Dobrowolskiego, która zdobyła bardzo wysoką ocenę - 24 punkty.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Źródło: Szkoła Muzyczna I st. w Skawinie

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze

perprocure 02-2