Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

Przeczytano: 774 | Kategoria: Kultura

Data dodania: Poniedziałek, 14 paź 2019, 17:44

Anita Kazimierska laureatką konkursu w ramach kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł"

Anita Kazimierska laureatką konkursu w ramach kampanii

W gronie laureatów ogólnopolskiego konkursu plastycznego pt. "Ja za 20 lat" w ramach kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł" znalazła się Anita Kazimierska, uczennica Zespołu Katolickich Szkół im. Jana Pawła II w Skawinie.

W czwartek, 3 października br. w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala finałowa podsumowująca XIX edycję ogólnopolskiej kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł", w której gmina Skawina uczestniczy już od wielu lat. Organizatorem akcji jest Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych.

Uczennica skawińskiej szkoły została nagrodzona za swoją pracę i zaangażowanie bezprzewodowym zestawem muzycznym z technologią Bluetooth marki Sony oraz okolicznościowym dyplomem. Nagrodę wręczono w obecności organizatorów kampanii - prezesa Zarządu SPiDR Piotra Adamskiego, dyrektora biura SPiDR Krystyny Kubczak oraz kierownika Biura Centrum Wspierania Rodziny UMiG w Skawinie Małgorzaty Kopeć, pedagoga Zespołu Katolickich Szkół im. Jana Pawła II w Skawinie Ilony Okarmus i Anny Kazimierskiej, mamy laureatki. Dodatkową atrakcją było otrzymanie przez wszystkich laureatów książki autorstwa Jakuba Porady z dedykacją oraz pamiątkowa fotografia z autorem.

Przypomnijmy, kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł pod hasłem "Chce mi się Chcieć" odbyła się po raz 19. To szereg działań profilaktycznych prowadzonych na terenie gminy w okresie całego roku, w tym także wspomniane już konkursy plastyczno-literackie. Kampania odbywa się m.in. pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej, Ministra Sportu i Turystyki oraz Komendanta Głównego Policji.

Tematem prac w następnej jubileuszowej XX edycji będzie "DorastaMY AsertywNIE".

Źródło: UMiG

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze