Witaj serdecznie w portalu informacyjnego Skawina24.com! W przypadku problemów - skontaktuj się z nami.

ad skawina24 1000x200

Przeczytano: 755 | Kategoria: Kultura

Data dodania: , 9 gru 2018, 20:42

16 grudnia Wigilijne Spotkanie Mieszkańców

16 grudnia Wigilijne Spotkanie Mieszkańców

Burmistrz Miasta i Gminy Skawina oraz Centrum Kultury i Sportu w Skawinie zapraszają na tradycyjne Wigilijne Spotkanie Mieszkańców, które odbędzie się na skawińskim Rynku w niedzielę 16 grudnia.

O godzinie 16.00 rozpocznie się część oficjalna Wigilii. Po raz 25. harcerze Niezależnego Związku Harcerstwa „Czerwony Mak” pod przewodnictwem Komendanta, Pana Kazimierza Dymanusa, sprowadzą do Skawiny Betlejemskie Światło Pokoju. Przekażą je na ręce burmistrza Miasta i Gminy, Pana Norberta Rzepisko, by światło i ciepło wypełniły nasze serca.

Nowonarodzone Dzieciątko Jezus powitamy wspólną modlitwą, a przy wtórze anielskich głosów śpiewających radosną nowinę „Bóg się rodzi” podzielimy się ciepłym słowem i opłatkiem. W świątecznym programie towarzyszącym naszemu spotkaniu z kolędami i pastorałkami wystąpią członkowie sekcji wokalnej działającej w CKiS oraz gościnnie Lidia Kopania, artystka reprezentująca Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji w Moskwie (2009).

Wigilijnemu Spotkaniu towarzyszyć będzie degustacja potraw wigilijnych, szopka z żywymi postaciami oraz kiermasz świąteczny, na który zapraszamy już od godziny 14.00.

Wspólne świętowanie to doskonała okazja do tego, aby poczuć magię bycia razem. Liczymy, że zechcą Państwo uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Monika Fliszewska, źródło: CKiS

Brak galerii zdjęć

Zdjęcia (0)

Dodaj komentarz:

Komentarzy (0)

Pola oznaczone * są obowiązkowe

Strona Skawina24.com wykorzystuje pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Polub Nas!Najpopularniejsze

perprocure 02-2